O nás

O spoločnosti

Elfa Pharm s.r.o. je slovenská kozmetická spoločnosť, ktorá je súčasťou medzinárodnej skupiny Elfa Group. So sídlom spoločnosti v Novom Meste nad Váhom ponúkame veľkú škálu kozmetických prípravkov pre starostlivosť o tvár, telo a vlasy v špecializovaných značkách a produktových radách. Naša spoločnosť je orientovaná na nepretržitý vývoj. Vo svojom laboratóriu ročne vyvíjame okolo 500 nových výrobkov a neustále rozvíjame a modernizujeme výrobné zariadenia. S veľkou vášňou a dôrazom na kvalitu vyrábame kozmetiku, ktorá uspokojiť rôzne potreby našich zákazníkov.


Naše hodnoty
Krása

Elfa Pharm poskytuje dôkladnú starostlivosť pre rôzne kategórie kozmetiky a našich zákazníkov, kedy sa postaráme o vašu prirodzenú krásu. Naša kozmetika sa stará o krásu vašej pleti, vlasov a tela. Ak máte pleť suchú alebo normálnu, mastnú, či problematickú alebo sú vaše vlasy suché, krepovité, mastné alebo inak poškodené, pomáhame všetkým našim zákazníkom, aby sa cítili a vyzerali lepšie.

O_Nas_predajna.jpg
Kvalita

Naše výrobky spĺňajú prísne nároky na kvalitu spojenú s najnovšími poznatkami v oblasti kozmetológie. Testy výrobkov prebiehajú pod prísnou kontrolou v súlade s legislatívnymi štandardmi Európskej únie v spoločnom systéme kontroly kvality Elfa Group. Zvyšujeme kvalitu a čistotu samotných prípravkov počas celého procesu výroby v jednotlivých finálnych fázach výroby. Neustále zlepšujeme všetky naše postupy, a aj preto musíme byť v kvalite vždy o krok napred. Spolupracujeme s poprednými dodávateľmi pre dosiahnutie optimálnej rovnováhy medzi kvalitou a cenou.

Naši klienti

Náš úspech a 20-ročné skúsenosti v kozmetickom segmente značkového spotrebného tovaru vychádzajú z našich záväzkov prinášať inovácie a kvalitu s ohľadom na potreby klienta. Snažíme sa uspokojiť všetky želania a požiadavky našich klientov pri výrobe rôznych sortimentov kozmetiky. V súčasnej dobe spoločnosť Elfa Pharm vyváža svoje výrobky do viac ako 40 krajín západnej, strednej a východnej Európy a Ázie, čím umožňujeme kúpu našich výrobkov pre širokú škálu ľudí. Cieľavedome pracujeme na tom, aby sme sa zlepšovali pre našich partnerov.

Naši zamestnanci

Vďaka vysokým kvalitatívnym štandardom výrobkov a nášmu motivovanému tímu zamestnancov Elfa Pharm sa snažíme vytvárať originálne výrobky vychádzajúce z tradičných, moderných a generáciami preverených postupov. Naši zamestnanci sú zárukou nášho úspechu aj na medzinárodných trhoch. Zamestnancom umožňujeme udržiavať si skúsenosti a odborné znalosti na vysokej úrovni. Udržiavame priateľskú a dôverujúcu atmosféru, ktorá zlepšuje pracovné podmienky vo všetkých sférach.

Životné prostredie

Tak ako je pre nás dôležitá vysoká kvalita a prirodzenosť našich výrobkov, je dôležité aj to, že používané výrobné a spracovateľské procesy musia byť šetrné k životnému prostrediu. Všetky naše nové vybavenia a zariadenia sú energeticky úsporné, zároveň neustále pracujeme na zvyšovaní šetrenia energie strojov a zlepšovaní starých priemyselných priestorov.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa