Výroba

Vývoj a výskum

Vysoká kvalita výrobkov je garantovaná vlastným výskumom, vývojom a výrobou v laboratóriách Elfa Group. Každý výrobok prechádza prísnymi testami, ktorými preverujeme jeho bezpečnosť a účinnosť. Testy sú vždy realizované špecializovanými odborníkmi v odbore kozmetológie. Garantujeme skutočne kvalitné produkty, inovatívne, bezpečné a efektívne.

Náš tím odborníkov neustále realizuje výskum v oblasti kozmetických receptúr, vďaka ktorým inovujeme aj svoju aktuálnu ponuku. Vo svojom laboratóriu ročne vyvíjame okolo 500 nových výrobkov. Inšpirácia vychádza z najnovších poznatkov modernej kozmetológie, ktoré rozvíjame prostredníctvom dlhoročných skúseností a tréningov našich expertov. Výsledkom sú moderné výrobky, ktoré zodpovedajú potrebám súčasných žien.

Závod v Novom Meste nad Váhom

Bohatá história priemyselného areálu v Novom Meste nad Váhom sa datuje od roku 1932, kedy pred druhou svetovou vojnou tu pracovalo približne 200 ľudí, ktorí vyrábali rôzne druhy rastlinných olejov. V roku 1944 sa v závode začali vyrábať pracie prášky, a to až do roku 1948, kedy sa spustila výroba rastlinných olejov, mydiel a drogérie pre domácnosti. Od roku 1964 sa zmenila špecializácia závodu, keď spoločne s toaletnými mydlami sa výroba začala orientovať na tekuté detergenty a kozmetiku. Od roku 2013 sa novým majiteľom areálu stala spoločnosť Elfa Pharm, ktorá zmodernizovala, zrevitalizovala a naštartovala výrobu nových trendových kozmetických výrobkov.

Sídlo spoločnosti v Novom Meste nad Váhom poskytuje pohodlný prístup nielen pre Slovensko, ale aj pre celú Európu. Frekventovaný diaľničný úsek D1 vzdialený necelých 5 km od spoločnosti nám umožňuje zabezpečiť a operatívne riešiť distribúciu našich výrobkov.

Úspech našej spoločnosti je založený na kvalite našich výrobkov. Vďaka našej stratégii počas niekoľkých rokov skúseností a inovácií sme získali široké uznanie našich výrobkov medzi zákazníkmi. Vďaka dlhoročnej tradícií a viac ako 20‑ročným skúsenostiam s výrobou kozmetických výrobkov vieme ponúknuť široké možnosti od vývoja až po výrobu a dodanie k zákazníkovi.

Ponuka pre súkromné značky

Naše výrobné zariadenia a technológie nám umožňujú pripraviť také riešenia, ktoré odrážajú kritériá najvyššej kvality a v plnej miere spĺňajú očakávania a potreby nášho klienta. Okrem výroby svojich vlastných značiek ponúkame aj možnosť výroby Vašich súkromných značiek týchto výrobkov:

  • toaletné a krémové mydlá
  • tekutá kozmetika
  • balzamy na pery

Výhody spolupráce s nami

  • viac ako 20 rokov výskumu a vývoja na trhu s kozmetickými výrobkami
  • individuálny prístup k potrebám klienta od myšlienky po výrobu a certifikáciu v EÚ
  • obrovské skúsenosti v oblasti výroby kozmetiky, čoho dôkazom je vyše 5 000 rôznych kozmetických výrobkov, ktoré sme uviedli na trh pre naše aj súkromné značky
  • flexibilný a rýchly prístup našich zamestnancov k aktuálnej objednávke klienta

Certifikát ISO 22716.jpg Certifikát ISO 9001.jpg

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa