The Doctor krém na tvár "SALICYLIC ACID + B5" 3v1 + 40 ml

2,79 € (s DPH)
Môžete mať už do 2 dní
Na sklade
Kód:
024.07.0001
Značka:
Obľúbené0
Popis

The Doctor krém na tvár "SALICYLIC ACID + B5" 3v1 + 40 ml

"SALICYLIC ACID + B5" je univerzálny krém na tvár 3 v 1 špeciálne vytvorený pre starostlivosť o tvár, krk a dekolt. Používa sa na udržanie zdravia a krásy pokožky vo dne aj v noci. Hlavné aktívne zložky – kyselina salicylová a vitamín B5 – pôsobia v synergii a poskytujú komplexný ošetrujúci efekt.

Kyselina salicylová v kréme redukuje nedokonalosti a účinne ich chráni pred vznikom nových. Táto zložka reguluje sekréciu kožného mazu, reguluje mastnotu pokožky a zlepšuje textúru pokožky. Pomáha tiež predchádzať vyrážkam a poskytuje celkovú ochranu pred vonkajšími faktormi.

Vitamín B5 v kréme hydratuje a upokojuje pokožku, podporuje proces regenerácie. Jeho pôsobenie je zamerané na zlepšenie stavu pokožky, robí ju hladšou a pružnejšou. Okrem toho vitamín B5 aktívne reguluje sekréciu kožného mazu, čím zabezpečuje rovnováhu medzi vlhkosťou a tukom na povrchu pokožky.

Krém "SALICYLIC ACID + B5" nielenže reguluje sekréciu kožného mazu a zlepšuje stav pleti, ale aktívne pôsobí aj na neutralizáciu nedokonalostí a predchádzanie vzniku nových. S jeho aplikáciou bude vaša pokožka nasýtená vlhkosťou, matná a zdravá.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
024.07.0001
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Nahrajte obrázky:
Kliknite, alebo presuňte obrázky na toto miesto.
Produkty v rovnakej kategórii (10 ):

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa